O firmie

IMG_0030_1500

WIKTRANS zajmuje się produkcją oraz hurtową sprzedażą wyrobów z wikliny i drewna na rynki zagraniczne oraz rynek krajowy.

WIKTRANS jest wieloletnią firmą rodzinną. Siedziba firmy znajduje się w Rudniku nad Sanem, największym ośrodku koszykarskim w Europie Wschodniej z ponad 100-letnimi tradycjami plecionkarskimi.
Firma WIKTRANS zajmuje się produkcją oraz hurtową sprzedażą wyrobów z wikliny, leszczyny oraz drewna na rynki zagraniczne oraz rynek krajowy.
Początkowo  nasza produkcja opierała się na wyrobach z wikliny. W miarę poszerzania rynków zbytu oraz rozwijająca się współpraca z odbiorcami przyczyniła się do szerszego zainteresowania branżą zoologiczną oraz ogrodniczą.
Z powodzeniem współpracujemy z wieloma europejskimi odbiorcami, sukcesywnie powiększając obroty firmy.

Celem firmy jest dostarczanie klientom ekologicznych produktów o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Dlatego nasze produkty z wikliny objęte są atestami Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej, a wyroby z drewna posiadają certyfikat FSC® potwierdzający korzystanie z zasobów leśnych nie przyczyniając się do ich dewastacji.